0
Empty cart
 x 
Cart is empty

Privātums

Keeper Arts uztur augstus servisa standartus. Mēs strādājam lai dāvātu jums pēc iespējas labāku pieredzi.

Nolūkā to izdarīt, ar jūsu reģistrāciju Keeper Arts mājas lapā tiks ievākta un saglabāta sekojoša informācija: jūsu vārds, adrese, telefona numurs, e-pasta adrese, rēķina izrakstīšanas un piegādes adrese, kā arī jūsu produktu izvēle.

Šī informācija tiks apstrādāta saskaņā ar spēkā esošajiem normatīviem aktiem. Ievāktie dati tiks izmantoti tikai un vienīgi sekojošiem mērķiem:

- jūsu pasūtījuma izpildei;

- jūsu pieprasījumu un/vai sūdzību pienācīgai apstrādei;

- jums interesējošo piedāvājumu izteikšanai tieši jums (izņemot, ja esat atrakstījušies no šādu piedāvājumu saņemšanas);

- lai atvieglotu jums Keeper Arts veikala izmantošanu – jums nebūs no jauna jāievada visi dati apmeklējot veikalu nākamajā reizē. Šim nolūkam mūsu veikala mājas lapā tiek izmantoti “cookies” tehnoloģijas. Jūs varat atslēgt  cookies jūsu interneta pārlūkprogrammā. Svarīgi: šāda atslēgšana var ierobežot jūsu spēju izmantot visas mājaslapas iespējas.

Mēs nekad nesūtīsim jums reklāmas vēstules, uz kurām jūs neesat pieteikušies. Jums ir tiesības neparakstīties un/vai jūs varat jebkurā brīdī vienkārši atrakstīties no piedāvājumu saņemšanas e-pastā klikšķinot uz e-pastā piedāvāto saikni.


Keeper Arts ciena jūsu personīgās tiesības un jūsu privātumu. Mēs uzglabāsim informāciju drošā veidā. Mēs nekad neizpaudīsim jūsu informāciju jebkurai trešajai personai (izņemot likumā paredzētus gadījumus).Mēs nekad neizmantosim jūsu personīgo informāciju jebkuriem mērķiem, izņemot tos, kas noradīti iepriekš.


Gadījumā, ja jūs dzēšat savu profilu visa un jebkura ar jūsu profilu saistīta informācija tiks dzēsta.

Keeper Arts

Paldies, ka ieskatījāties Keeper Arts mājaslapā! Mēs rūpīgi izvēlamies pārdošanā esošos produktus, apstrādājam un ražojam preces floristiem, hobbijam un rokdarbiem, kā arī izpildām personīgos pasūtījumus. Ja jums ir kādi jautājumi, droši sazinieties ar mums - ar prieku palīdzēsim! Lai Jums jauka un radoša diena!