0
Empty cart
 x 
Cart is empty

Piegādes noteikumi

Keeper Arts īsteno piegādi visā pasaulē. Mēs piedāvājam vairākas piegādes opcijas.

Lūdzam ņemt vērā, ka jebkura piegādes metode, kas atšķiras no standarta piegādes metodes ir jāapstiprina ar Keeper Arts.


Standarta piegāde

Standarta piegāde tiek īstenota ar parastiem pasta pakalpojumeim, kurus piedāvā VAS "Latvijas Pasts". Piegādes izmaksas atkarīgas no sūtījuma kopējā svara un attāluma līdz piegādes vietai. Cenas nosaka pakalpojuma sniedzējs un Keeper Arts nav atbildīgs par piegādes izmaksām.


Pakomāti
Piegāde uz pakomātiem tiek īstenota pēc pieprasījuma un tikai uz pieejamām vietām. Lūdzam vispirms pārliecināties par piegādes metodes pieejamību un izcenojumiem jūsu gadījumā.


Ekspress piegāde

Keeper Arts ar prieku nodrošinās piegādi ar vienu no kurjerpasta pakalpojumu sniedzējiem pēc jūsu izvēles. Ja jums nav principiāli, kurš kurjerjers veiks piegādi, Keeper Arts piedāvās jūsu izvēlei vairākus ekspress pasta piegādes variantus.
Lūdzam vispirms pārliecināties par piegādes metodes pieejamību un izcenojumiem jūsu gadījumā.


Citas piegādes metodes

Ja vēlaties izmantot citu piegādes metodi nekā viena no iepriekš uzskaitītām, lūdzam paziņot mums vēlamās piegādes metodes detaļas. Lūdzam vispirms pārliecināties par piegādes metodes pieejamību un izcenojumiem jūsu gadījumā.

Patstāvīga saņemšana

Patstāvīga saņemšana ir pieejama. Preces var saņemt Keeper Arts Studio veikalā Olainē. Kūdras ielā 1, Keeper Arts Studio parastajā darba laikā.

 

Keeper Arts

Paldies, ka ieskatījāties Keeper Arts mājaslapā! Mēs rūpīgi izvēlamies pārdošanā esošos produktus, apstrādājam un ražojam preces floristiem, hobbijam un rokdarbiem, kā arī izpildām personīgos pasūtījumus. Ja jums ir kādi jautājumi, droši sazinieties ar mums - ar prieku palīdzēsim! Lai Jums jauka un radoša diena!