0
Empty cart
 x 
Cart is empty

Samaksas noteikumi

Keeper Arts veikalā ir pieejamas sekojošas apmaksas metodes:

Bankas Karte
Gadījumā, ja izvēlaties maksāt ar bankas karti, mēs neiekasējam nekādas papildus tranzakcijas maksas. Mēs piedāvāsim iespēju izmantot drošu tranzakciju līdz ar pasūtījuma apstiprinājumu.

Pārskaitījums uz bankas kontu
Pārskaitījums uz bankas kontu ir veicams 5 dienu laikā skaitot no brīža, kad saņemat sava pasūtījuma apstiprinājumu. Gadījumā, ja izvēlaties maksāt ar pārskaitījumu, mēs neiekasējam nekādas papildus tranzakcijas maksas. Lūdzam ņemt vērā, ka pārskaitījuma uz bankas kontu apstrāde var aizņemt vairākas dienas.

PayPal
Gadījumā, ja izvēlaties maksāt ar PayPal, mēs neiekasējam nekādas papildus tranzakcijas maksas. Mēs piedāvāsim iespēju izmantot drošu tranzakciju līdz ar pasūtījuma apstiprinājumu.

Skrill
Gadījumā, ja izvēlaties maksāt ar Skrill, mēs neiekasējam nekādas papildus tranzakcijas maksas. Mēs piedāvāsim iespēju izmantot drošu tranzakciju līdz ar pasūtījuma apstiprinājumu.

Skaidrā naudā pie saņemšanas
Ja jūs izvēlaties patstāvīgi saņemt preces Keeper Arts Studio veikalā (Kūdras iela 1, Olaine), kā maksāšanas metodi variet izvēlēties samaksu skaidrā naudā pie preču saņemšanas.

Citas apmaksas metodes
Ja vēlaties izmantot kādu no apmaksas metodēm, kas nav uzskaitīta iepriekš, lūdzu sazinieties ar Keeper Arts lai pārliecinātos par metodes pieejamību.

Kuponi
Ja jums ir Keeper Arts kupona kods, jūs variet to izmantot lai veiktu norēķinu par pasūtījumu, ievadot kupona kodu formas attiecīgajā ailē. Lūdzam ņemt vērā, ka kupons ir lietojams tikai vienu reizi. Gadījuma, ja kupona summa ir mazāka par pirkuma summu, kopējā pirkuma summa tiks samazināta par kupona vērtību.

Keeper Arts

Paldies, ka ieskatījāties Keeper Arts mājaslapā! Mēs rūpīgi izvēlamies pārdošanā esošos produktus, apstrādājam un ražojam preces floristiem, hobbijam un rokdarbiem, kā arī izpildām personīgos pasūtījumus. Ja jums ir kādi jautājumi, droši sazinieties ar mums - ar prieku palīdzēsim! Lai Jums jauka un radoša diena!